אודות,מנוים וחבר מועדון

קומיקאזה היא חנות הקומיקס הראשונה והזולה בישראל. החנות נפתחה ב-2003 ברמת אביב ועברה לדיזנגוף סנטר במאי 2007. עם השנים הפכה קומיקאזה מסתם חנות למוקד קהילת הקומיקס בארץ ולמקום מפגש לכל אוהבי התחום.

בחנות אפשר למצוא אלפי חוברות וספרי קומיקס וכן ספרי מנגה (קומיקס יפני) ופסלי אספנים.

רוב רובו של הקומיקס בקומיקאזה מיובא ישירות מארה"ב. משלוחי קומיקס חדש מגיעים אלינו פעם בשבוע (בדיוק כמו בארה"ב) כך שניתן למצוא את מיטב החוברות והאוגדנים על מדפינו כמו בכל בחנות קומיקס אמריקאית.

 

 

מכירים את זה שאתם נכנסים לחנות ובדיוק מתחת לאף שלכם לוקחים את העותק האחרון של החוברת שחיכיתם לה חודש שלם? רוצים לוודא שכאשר אתם מגיעים לחנות כל הקומיקס האהובים עליכם יחכו לכם? רוצים גם להנות ממחירי הקומיקס הזולים בארץ באותה הזדמנות? אתם צריכים את תוכנית המנויים של קומיקאזה!

.

מה זה מנוי?
מנוי כדאי לעשות מתי שתרצו לעקוב אחרי סדרה אחת (בפורמט חוברות בודדות) או יותר שיש לה תאריכי יציאה קבועים (פעם בשבוע, פעם בשבועיים, פעמיים בחודש, פעם בחודשיים וכו'). החוברות שמגיעות למנוי נשמרות אצלנו בחנות ואפשר לבוא ולאסוף אותן או לקבל אותן בדואר רשום בתחילת כל חודש.

בנוסף, מנויים מקבלים 10% הנחה על כל החנות, הנחות גבוהות יותר באירועים מיוחדים במהלך השנה ועוד הטבות שוות.

העלות של רוב החוברות היא 20 ש"ח לחוברת, ואחרי הנחת המנוי זה יוצא 18 ש"ח.

 

עם פתיחת המנוי אנו מבקשים להשאיר פיקדון חד-פעמי של 60 ש"ח. לא משנה כמה סדרות תוסיפו למנוי, את הפיקדון משאירים רק פעם אחת בהתחלה. במידה ותרצו להפסיק את המנוי, יש להודיע לנו כחודש מראש והפיקדון יוחזר במלואו (בתנאי שכל החוברות שהוזמנו נאספו).

 

לא ניתן לעשות מנוי על מוצרים שאינן חוברות כמו פופים, קופסאות הפתעה, אוגדנים או מנגות (ניתן להזמין כרכים מסוימים אבל לא סדרת כרכים שצפויים לצאת מכיוון שאין להם תאריכי יציאה קבועים).

כמו-כן לא ניתן להתחיל מנוי על מיני-סדרה (פחות מ-12 חוברות), אך אם כבר יש לכם מנוי על סדרה רצה (סדרה שאין לה תאריך סיום), ניתן להוסיף גם מיני-סדרות למנוי.

 

מנוי דואר

כאמור, אפשר גם לקבל את המנוי דרך שירותי הדואר של דואר ישראל (דואר רשום) פעם בחודש בעטיפת פצפצים.

פתיחת מנוי דואר מצריכה כרטיס אשראי פעיל, אותו ניתן לחייב פעם בחודש בתלות במספר החוברות שהוזמנו עבורו. החוברות נשלחות בתחילת כל חודש (אחרי ה-2 לחודש) בתלות בחגי ישראל ושאר אירועים.


למה רצוי לפתוח מנוי?
במידה וישנה סדרה מסוימת שתרצו לעקוב אחריה בפורמט חוברות, צריך לקחת בחשבון שלא כל החוברות בסדרה בהכרח יגיעו למדף בגלל סיבות שונות כמו מקום על המדף או מספרי חוברות מתקדמים שהם פחות פופלאריים. גם כשחוברת מגיעה למדף, יש סיכוי שהיא תימכר לפני שתגיעו לקנות אותה או שיבקשו לשמור אותה בצד.

בכל מקרה, במידה ותרצו להמשיך לעקוב אחרי סדרה במלואה- הדרך הכי טובה להבטיח שלא תפספסו אף חוברת (ועל הדרך גם לקבל הנחה) היא לעשות מנוי.

 

מה אנחנו מבקשים מהמנויים?

ראשית, חשוב להבין שהפיקדון שאנו מבקשים בפתיחת המנוי נועד למזער נזקים במידה ומנויים מזמינים חוברות ובוחרים לא לאסוף אותן ולהיעלם. חנויות קומיקס רבות סובלות מתופעה בה עשרות, אם לא מאות, חוברות נערמות אחרי תקופה ואף אחד לא בא לאסוף אותן, זו אחת הסיבות הגדולות בגללן חנויות נסגרות.
מעבר לעניין הפיקדון ובמידה ואתם לא מנויי דואר- אנחנו מבקשים להגיע ולאסוף את החוברות בתדירות קבועה. כפי שצוין למעלה- אי איסוף לאורך זמן של מספר גדול של חוברות פוגע בחנויות מכיוון שאנחנו כבר שילמנו על החוברות האלה.

איסוף החוברות פעם בשבוע למנויים בהיקף גדול או פעם בחודשיים למי שמנוי רק לסדרה אחת הוא דבר מבורך ומקל מאוד על המנוי שלכם וגם, כמובן, עלינו.

 

נוסעים לחופשה? לא יכולים לאסוף את החוברות כרגע מכל סיבה אחרת? אין בעיה, רק תעדכנו אותנו כדי שלא נסגור לכם את המנוי. אין לנו יכולת לשמור על מנוי פעיל אחרי 4 חודשים ללא איסוף.

 

סתם כבר לא בעניין של קריאת קומיקס בחוברות או בכלל? גם אין בעיה! עדכנו אותנו כחודש מראש ונסגור לכם את המנוי בלי לשאול יותר מדי שאלות ונחזיר לכם את הפיקדון. רק נשמח אם תאספו את החוברות שכבר הוזמנו עבורכם.

הזמנת חוברות מראש
חברות הקומיקס הבינלאומיות מכריזות לרוב כחודשיים מראש על החוברות שצפויות לצאת וכבר אז ניתן לבצע הזמנה ראשונית. בחברות גדולות (MARVEL, DC, DARK HORSE, IMAGE, BOOM וכו') ישנו גם תאריך הזמנה אחרון או Final Order Cut-off (בקצרה FOC)- זהו תאריך אחרון בהחלט בו ניתן להוסיף/להוריד סדרה או אוגדן למנוי ולאחריו לא נוכל להתחייב שאותו פריט אכן יגיע.

אנחנו ממליצים לכל המנוים שלנו לעשות את ההזמנה חודשיים מראש אבל אפשר כמובן גם להגיע לתאריך ה-FOC.

 

קטלוג PREVIEWS

מדובר בקטלוג שמכיל את כל הפריטים שניתן להזמין חודשיים מראש, כולל החוברות שצפויות לצאת ופירוט ראשוני שלהן (צוות יוצרים, תאריך יציאה, תאריך הזמנה אחרון, עטיפה ותקציר ראשוני של העלילה).

לדוגמה- בקטלוג של חודש אוקטובר 2018 (10.18) יופיעו פריטים שצפויים לצאת בדצמבר 2018 (12.18).

מנויים יכולים לעבור עליו במהלך החודש ולהזמין ממנו פריטים דרך החנות.

ההזמנה מהקטלוג היא כמעט תמיד חודשיים מראש (למעט מוצרים שיהיו רשומים בתור Advance Solicit- הזמנה מוקדמת של כמה חודשים קדימה).

כיום הקטלוג מגיע בצורת 2 חוברות קטנות עבור הפריטים של MARVEL ו-DC וספר גדול שמכיל פירוט של כל שאר הוצאות הקומיקס.

הקטלוגים תמיד נמצאים אצלנו בסניפים ותוכלו לעיין בהם במקום ולבצע הזמנות מתוכם.
בנוסף, ניתן להתקין במכשיר הנייד את האפליקציה "Previews Publication" ושם אפשר להוריד את הקטלוג הראשי בעלות חודשית של 13.9 ש"ח. חשוב לציין שלפחות כרגע הקטלוגים של MARVEL, DC ו-IMAGE הם חינמיים ולא צריך לשלם על הקטלוג הראשי כדי לצפות בהם באפליקציה!

 


 

מחירי חוברות חודשיות- מחירים רגילים לעומת מחירי מנוי

 

3$- 15 ש"ח מחיר רגיל     13.5 ש"ח מחיר למנוי

4$- 20 ש"ח מחיר רגיל     18 ש"ח מחיר מנוי

5$- 25 ש"ח מחיר רגיל     22.5 ש"ח מחיר מנוי

6$- 30 ש"ח מחיר רגיל     27 ש"ח מחיר מנוי

7$- 35 ש"ח מחיר רגיל      31.5 ש"ח מחיר מנוי

8$- 40 ש"ח מחיר רגיל      36 ש"ח מחיר מנוי

9$- 45 ש"ח מחיר רגיל      40.5 ש"ח מחיר מנוי
10$- 50 ש"ח מחיר רגיל    45 ש"ח מחיר מנוי

 

 

 

אוהב/ת קומיקס ומנגה אבל לא רוצה לעשות מנוי? קונה הרבה אוגדנים וחושב/ת שגם לך מגיעה הנחה? צודק/ת!

הכירו את מועדון הלקוחות של קומיקאזה!

ההרשמה היא בחינם! תוכלו להצטרף למועדון ולהנות מ-5% הנחה קבועים כבר מהקניה הראשונה (ו-10% הנחה בשבוע יום הולדת) ההנחה היא לכל פרטי החנות מלבד חומרי אריזה (שקיות, קרטונים, קופסאות), פריטים במבצע ועלויות משלוח.

ממלאים בחנות פרטים ומקבלים כרטיס פיזי אשר יכול לשמש אתכם.

 

אני כבר מנוי - האם אני צריך להצטרף למועדון?

מנוים נהנים מהנחה גבוהה יותר ועל כן אין צורך בהצטרפות לחבר מועדון

תכנית המנוים של קומיקאזה

חבר מועדון קומיקאזה